خدمات ما

خدماتی که ما به شما ارائه می‌دهیم

بنیاد بین‌المللی مطالعات چین از 0 تا 100 پذیرش وتحصیل شما اعم از چک کردن مدارک تحصیلی شما، تعیین سطح زبان، اخذ پذیرش شما از دانشگاه مد نظرتان، دریافت ارز مورد نیاز برای تحصیل و ادامه زندگی شما، دریافت خوابگاه و یا منزل برای شما و همچنین مشایعت و راهنمایی تا محل دانشگاه و خوابگاه شما را بر عهده می‌گیرد و برای شما انجام می‌دهد.

وبسایت تحصیل و اعزام دانشجو به چین

تیم آموزش زبان چینی بنیاد بین‌المللی مطالعات چین، زبان چینی را به صورت مجازی و حضوری برای علاقمندان به این زبان آموزش می‌دهد. دوره‌های آموزش زبان چینی بنیاد چین متناسب با جدیدترین اصول روز دنیا و توسط مجرب‌ترین اساتید زبان چینی در ایران انجام می‌شود.

وبسایت آموزش زبان چینی بنیاد چین

تیم آشپزی بنیاد بین‌المللی مطالعات چین انواع غذاهای چینی و نحوه پخت آنها را برای شما جمع‌آوری کرده و به به‌صورت رایگان آموزش می‌دهد. فقط کافیست به وبسایت آشپزی بنیاد چین مراجعه کرده و با هزاران غذای چینی خوشمزه آشنا شوید.

وبسایت آشپزی چینی بنیاد چین

با فروشگاه بنیاد چین می‌توانید محصولات چینی را مستقیم از کشور چین و سازنده آن محصول خریداری کنید. محصولات مد نظرتان از وبسایت فروشگاه بنیاد چین خریداری کنید و آنها را درب منزل تحویل بگیرید.

انتشارات بنیاد بین‌المللی مطالعات چین بیش از 100 ها کتاب در زمینه آموزش زبان چینی و چین شناسی و کتاب‌های علمی پژوهشی انتشار داده‌است. شما می‌توانید انتشار کتاب‌های خود را به بنیاد چین بسپارید و از دیده شدن کتاب‌های خود اطمینان حاصل کنید.

وبسایت انتشارات بیناد چین

با بنیاد چین کسب و کار خود را پیشرفت دهید.یکی از خدمات بنیاد چین تجارت با کشور چین هستش که شما می‌توانید محصولات خود را به کشور چین بفروشید و یا از کشور چین اجناس یا محصولات مورد نظر خود را به ایران وارد کنید بنیاد بین‌المللی مطالعات چین این کار را برای شما آسان می‌کند.

 

آیا تا به‌حال به فکر دریافت ویزای چین افتاده‌اید؟ بنیاد چین با ساده‌ترین روش ممکن و در کمترین زمان ویزای شمارا دریافت می‌کند.

با بنیاد بین‌المللی مطالعات چین ارتباط با چین آسان می‌شود

بنیادبین‌المللی مطالعات چین در سال 1389 به منظور اعزام دانشجو به کشور چین تاسیس گردید. این موسسه اولین موسسه رسمی اعزام داشنجو به چین در ایران با مجوز رسمی از وزارت علوم است. همچنین این موسسه از آموزش زبان چینی وتهیه و تایید مدارک دانشجو تا اخذ پذیرش و دریافت JW202، تهیه ویزا از سفارت، تهیه بلیت، ترانسفر دانشگاهی تا اعزام دانشجویان و تایید ویزا، رزرو خوابگاه و تهیه مایحتاج از جمله سیم‌کارت، اینترنت و حتی واریزی شهریه دانشجویان فعالیت می‌کند و در این راه کنار شما دوستان عزیز خواهد بود.