۵ مورد از معروفترین مجله های چینی ، مجله مد ، مجله های چین

چین تیر 13, 1397 دی 11, 1348


اگر چه امروز مردم تمایل دارند وقت بیشتری را در اخبار و شبکه های اجتماعی صرف کنند، برخی از خوانندگان هنوز هم به دنبال مجله هستند، در ادامه مجله های چینی را بررسی می کنیم و ۵ مورد از محبوب ترین های آن را برای شما نام می بریم:

۱٫    مجله دوجه (Duzhe )

این مجله شناخته شده ترین مجله در میان مجله های چینی است. این مجله هر دو هفته یک بار منتشر می شود و موضوعات آن عمومی است برای مثال داستان ، بیوگرافی افراد مشهور، طنز و نقل قول ها، را پوشش می دهد.

مجله های چینی

۲٫    مجله رایلی چین (Rayli )

مجله رایلی در سال ۱۹۹۵ در شهر پکن چین تاسیس شد، موضوع مجله مد زنانه کشور چین است. این مجله موضوعات مربوط به لباس، زیبایی و مراقبت از پوست، دکوراسیون خانه، کالاهای لوکس، طالع بینی و سایر زمینه ها را پوشش می دهد.

مجله های چینی

 

۳٫    مجله جیین چین (Zhiyin 知音)

این مجله ابتدا  در سال ۱۹۸۵ در ووهان، پایتخت استان هوبئی منتشر شد. در این مجله داستان های واقعی از ازدواج وجود دارد برای مثال داستان های شگفت انگیز و جالبی در مورد افراد مشهور. این مجله در مورد زندگی خصوصی افراد مشهور نیز مطالب دارد. این مجله در میان زنان خانه دار و مردان مسن در شهرهای کوچک بسیار محبوب است.

مجله های چینی

۴٫    مجله جغرافیای ملی چین (中国 国家 地理)

این مجله در سال ۱۹۴۹ شروع به کار کرد و ماهانه منتشر می شود. مجله جغرافیای ملی چین مقالات مربوط به جغرافیا، تاریخ و فرهنگ، با هدف افشای اسرار ۴،۰۰۰ ساله کشور چین. مجله در دو نسخه انگلیسی و چینی منتشر می شود.

 

مجله های چینی

 

۵٫    مجله بانیوتان چین (Banyuetan 半月)

این مجله در سال۱۹۸۰ در پکن تاسیس شد. بانیوتان نشریه سیاسی گسترده ای در کشور چین است که در هر شماره بیش از ۳٫۶ میلیون نسخه منتشر می شود. در بعضی از امتحانات مهم مانند امتحانات ورودی دانشگاه های کشور چین از این مجله، به عنوان منبع اصلی خبر استفاده می کنند.

مجله های چینی

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر