۵ مورد از معروفترین مجله های چینی

مقالات تیر ۱۳, ۱۳۹۷ تیر ۱۲, ۱۳۹۷


اگر چه امروز مردم تمایل دارند وقت بیشتری را در اخبار و شبکه های اجتماعی صرف کنند، برخی از خوانندگان هنوز هم به دنبال مجله هستند، در ادامه مجله های چینی را بررسی می کنیم و ۵ مورد از محبوب ترین های آن را برای شما نام می بریم:

۱٫    مجله دوجه (Duzhe )

این مجله شناخته شده ترین مجله چین است. این مجله هر دو هفته یک بار منتشر می شود و موضوعات آن عمومی است برای مثال داستان ، بیوگرافی افراد مشهور، طنز و نقل قول ها، را پوشش می دهد.

مجله های چینی

۲٫    مجله رایلی (Rayli )

مجله رایلی در سال ۱۹۹۵ در پکن تاسیس شد، موضوع مجله مد زنانه کشور چین است. این مجله موضوعات مربوط به لباس، زیبایی و مراقبت از پوست، دکوراسیون خانه، کالاهای لوکس، طالع بینی و سایر زمینه ها را پوشش می دهد.

مجله های چینی

 

۳٫    مجله جیین (Zhiyin 知音)

این مجله ابتدا  در سال ۱۹۸۵ در ووهان، پایتخت استان هوبئی منتشر شد. در این مجله داستان های واقعی از ازدواج وجود دارد برای مثال داستان های شگفت انگیز و جالبی در مورد افراد مشهور. این مجله در مورد زندگی خصوصی افراد مشهور نیز مطالب دارد. این مجله در میان زنان خانه دار و مردان مسن در شهرهای کوچک بسیار محبوب است.

مجله های چینی

۴٫    مجله جغرافیای ملی چین(中国 国家 地理)

این مجله در سال ۱۹۴۹ شروع به کار کرد و ماهانه منتشر می شود. مجله جغرافیای ملی چین مقالات مربوط به جغرافیا، تاریخ و فرهنگ، با هدف افشای اسرار ۴،۰۰۰ ساله کشور چین. مجله در دو نسخه انگلیسی و چینی منتشر می شود.

 

مجله های چینی

 

۵٫    مجله بانیوتان (Banyuetan 半月)

این مجله در سال۱۹۸۰ در پکن تاسیس شد. بانیوتان نشریه سیاسی گسترده ای در کشور چین است که در هر شماره بیش از ۳٫۶ میلیون نسخه منتشر می شود. در بعضی از امتحانات مهم مانند انتحانات ورودی دانشگاه های کشور چین از این مجله، به عنوان منبع اصلی خبر استفاده می کنند.

مجله های چینی

ارسال نظر

10 غذای محبوب چین آب و هوای کشور چین آشنایی با تاریخ کشور چین آشنایی با کشور چین آموزش آشپزی غذا های چینی آموزش آشپزی چینی اقتصاد چین تاریخ و تمدن کشور چین تاریخچه کشور چین تاریخ کشور چین تجارت از چین به ایران تجارت با چین تجارت در چین تجارت کالا در چین تحصیل در چین تمدن کشور چین جاذبه های کشور چین جاذبه های گردشگری کشور چین جنگل های کشور چین جنگ های کشور چین خرید کالا از چین دانستنی های کشور چین درباره کشور چین درباره کشور چین بیشتر بدانید دوره قبل از میلاد در چین دوره های تاریخی کشور چین رشد اقتصادی چین زمان پیدایش کشور چین سرمایه گذاری در چین سفر به چین سلسله های تاریخ کشور چین سلسله های کشور چین شرکای تجاری چین غذا های دریایی کشور چین غذا های کشور چین غذای های عجیب چین غذای کشور چین فرهنگ کشور چین قاشق و چنال چینی قرارداد با شرکت های چینی نحوه غذا خوردن چینی نوشیدنی های چینی پادشاهان کشور چین چینی ها چی می خورند کوه های کشور چین

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر