سوالات متداول کاربران درباره کمک هزینه تحصیلی چین

تحصیل در چین دی 1, 1397 تیر 1, 1398


 

تصمیم گرفته ام در طی چند مقاله سوالات متداول شما برای ادامه تحصیل در چین را بنویسم. در این مقاله به سوالات متداول که اکثرا متقاضیان درباره کمک هزینه تحصیلی چین از مشاوران و کارشناسان ما می پرسند، پاسخ خواهم داد.

اگر شما نیز سوالی در این باره دارید، در زیر همین مقاله بپرسید ظرف ۲۴ ساعت بعد مقاله را آپدیت خواهم کرد و به جواب شما پاسخ خواهم داد.

 

قسمت سوم از سری مقالات سوالات متداول کاربران این قسمت کمک هزینه تحصیلی چین

قسمت اول سوالات متداول کاربران برای تحصیل در چین

کمک هزینه تحصیلی دانشجو به طور جامع توسط دانشگاه میزبان داده می شود. که بسته به نوع بورسیه تحصیلی دانشجو هزینه های اداری و هزینه های حمایت از فعالیت های دانشجویی را پوشش می دهد.

کمک هزینه تحصیلی چقدر از هزینه های اقامت و مسکن دانشجوی بورسیه شده را شامل می شود؟

 

ممکن است بسته به نوع بورسیه تحصیلی شما خوابگاه دانشگاه به صورت کاملا رایگان در اختیارتان قرار بگیردیا این که به شما یارانه مسکن تعلق بگیرد.
اگر دانشگاه میزبان به دانشجویان نیاز دارد که در فضای دانشگاه زندگی کنند، دانشگاه برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی یک خوابگاه دانشگاهی (معمولا یک اتاق دو نفره) را در نظر می گیرد ؛ اگر دانشگاه میزبان دانشجویان را مجاز به زندگی در خارج از محوطه دانشگاه کند، دانشگاه هزینه های مسکن را به صورت ماهانه / سه ماهه پرداخت خواهد کرد.

 

کمک هزینه تحصیلی برای اقامت و مسکن

 

• دانشجویان کارشناسی، دانشجویان کارشناسی ارشد (محققان عمومی): ۷۰۰ دلار در ماه؛

• دانشجویان دکتری (محققان ارشد): ۱۰۰۰ یورو در ماه.

 

کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان بورسیه تحصیلی چین چقدر است؟

این بسته به مقطع تحصیلی شما دارد. اگر

• دانشجویان کارشناسی: ۲۵۰۰ دلاردر ماه؛

• دانشجویان کارشناسی ارشد / محققان عمومی: ۳۰۰۰ یورو در ماه؛

• دانشجویان دکتری / محققان ارشد: ۳۵۰۰ یورو در ماه.

 

در طول مدت تحصیل، دانشجویان کمک هزینه تحصیلی خود را هر ماه از دانشگاه میزبان خود دریافت می کنند. دانش آموزانی که در تاریخ ۱۵ فوریه یا قبل ازآن ثبت نام می کنند، کمک هزینه تحصیلی کامل آن ماه را دریافت می کنند. کسانی که پس از ۱۵ فوریه ثبت نام می کنند، نصف کمک هزینه تحصیلی آن ماه را دریافت خواهند کرد.

دانشجویانی که تحصیل شان تمام شده است کمک هزینه تحصیلی نصف ماه پس از تاریخ فارغ التحصیلی شان را دریافت خواهند کرد. اگر دانشجویان بین المللی ثبت نام شده بیش از ۱۵ روز به علت دلیل شخصی (تعطیلات دانشگاه ، و برگشت به کشور خود) ، کمک هزینه تحصیلی او در این مدت زمان که در چین نیست متوقف خواهد شد.

برای بیمه درمانی جامع لطفا به http://www.csc.edu.cn/studyinchina
یا http://www.campuschina.org
مراجعه کنید و به طرح جامع بیمه و حفاظت برای خارجیان اقامت در چین برای بیمه نامه مراجعه کنید.

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر