چین ۲-قرقیزستان ۱

ورزشی دی 19, 1397 دی 19, 1397


اشتباهات دروازه‌بان قرقیزستان موجب شد تا شاگردان مارچلو لیپی جام ملت‌های آسیا را با پیروزی آغاز کنند.

 

در نخستین مسابقه گروه C جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات، تیم‌های ملی چین و قرقیزستان از ساعت ۱۴:۳۰ امروز در استادیوم خلیفه بن زاید شهر العین به قضاوت محمد عبدالله از امارات به مصاف هم رفتند.

در حالی که انتظار می‌رفت شاگردان مارچلو لیپی در تیم چین نمایش بهتری داشته باشند، اما در نیمه اول قرقیزستان بیشتر از چینی‌ها توپ و میدان را در اختیار داشت و حملات خطرناک‌تری هم روی دروازه حریف خود تدارک دید که تلاش آنها در دقیقه ۴۲ نتیجه داد و موفق شدند به گل برسند.

قرقیزستان که نخستین تجربه حضورش در جام ملت‌های آسیا را تجربه می‌کرد، در دقیقه ۴۲ روی پاس میرلان مورزائف با ضربه سر و شوت روی پای چپ تماشایی و سر ضرب آخلیدین ایسرایلوف که به تیرک عمودی دروازه نیز برخورد داشت، موفق به گلزنی برابر چین شد تا نیمه اول را با برتری یک بر صفر تمام کند.

در شرایطی که چین حملات چندان خطرناکی نداشت، در دقیقه ۵۰ روی توپ ارسالی از کرنر سمت چپ زمین، با ضربه سر والری کیچین و اشتباه عجیبی که پاول ماتیاش گلر قرقیزستان با زدن توپ به دروازه خودی انجام داد، گل تساوی را به ثمر رساند.

شاگردان مارچلو لیپی که نمایش بهتری از نیمه اول ارائه کرده بودند و حملات بیشتری داشتند، در دقیقه ۷۸ روی پاس بلند ژی وو از میانه زمین و با فراری که یو دابائو پشت مدافعان قرقیزستان انجام داده و پاول ماتیاش را جای گذاشته بود، توسط این بازیکن تعویضی به گل دوم دست پیدا کردند.با وجود اینکه قرقیزستان با یک گل عقب افتاده بودند، اما در دقایق باقی مانده مسابقه باز هم بازیکنان چین نمایش بهتری داشتند و به غیر از دو حمله نصف و نیمه روی دروازه‌شان، بازی را مدیریت کردند.

 

https://www.varzesh3.com/news/1581922/

 

 

 

698 بازدید کل ، 1 امروز

  

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر