زبان تحصیل در چین

تحصیل در چین آذر 19, 1397 آذر 19, 1397


زبان تحصیل در چین برای مقطع کارشناسی

 

دریافت کنندگان بورس تحصیلی در مقطع کارشناسی باید برای دوره های اعتبار چینی آموزش داده شوند. آنها ملزم هستند که دوره های آمادگی یک ساله را در یکی از ۱۰ دانشگاه ذکر شده در زیر بگذرانند و قبل از رفتن به مطالعات اصلی خود، آزمون لازم را بگذرانند.

دریافت کنندگان تحصیلات مقطع کارشناسی می توانند برای معافیت دوره آمادگی در صورت درخواست تحصیلات متوسطه خود در چین یا گواهی معتبر HSK که مطابق با الزامات دانشگاه میزبان است، درخواست دهند. اسناد رسمی از مدارس متوسطه یا یک فتوکپی یک گواهی معتبر HSK باید برای درخواست معافیت دوره آمادگی ارائه شود. لطفا توجه داشته باشید که نتایج HSK فقط برای ۲ سال معتبر است.

۱۰ دانشگاه چینی برای گذراندن دوره اعتبار زبان

۱۰ دانشگاه زیر، تحت تأیید وزارت صنایع و معادن  دوره های آمادگی برای دریافت کمک هزینه تحصیلی کارشناسی را ارائه می دهند.

  1. دانشگاه تیانجین
  2. دانشگاه نانجینگ
  3. دانشگاه شاندونگ
  4. دانشگاه مرکزی چین
  5. دانشگاه Tongji
  6. دانشگاه زبان وفرهنگ پکن
  7. دانشگاه شمال شرقی
  8. دانشگاه مطالعات بین المللی پکن
  9. دانشگاه سرمایه
  10. دانشگاه بین المللی تجارت و اقتصاد

است.

 

زبان تحصیل در چین برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی

دانشجویان تحصیلات تکمیلی می توانند برای برنامه آموزش چینی یا برنامه های آموزش انگلیسی ثبت نام کنند.برای جستجوی برنامه سایت های زیر http://www.csc.edu.cn/studyinchina یا http://www.campuschina.org

می توانند  در یافتن برنامه و دانشگاه مورد علاقه یتان به شما کمک کنند.

 

 

دریافت کنندگان بورس تحصیلی برنامه های آموزش چینی بدون مهارت کافی چینی باید دوره های زبان چینی را برای یک یا دو سال تحصیلی برای دستیابی به الزامات زبان های دانشگاه های میزبان خود، قبل از رفتن به مطالعات اصلی خود،بگذرانند. عدم دسترسی به مهارت لازم در زبان، منجر به خاتمه خودکار کمک هزینه تحصیلی خواهد شد. دوره های زبان چینی یک سال برای رشته های علوم، مهندسی، کشاورزی، پزشکی غرب، اقتصاد، مدیریت، مطالعات حقوقی و هنرهای زیبا خواهد بود و دو سال برای رشته های ادبیات، تاریخ، فلسفه و پزشکی چینی است.

 

 

دریافت کنندگان بورس تحصیلی که تحصیل دررشته شان به زبان انگلیسی است یا افرادی که مهارت کافی در زبان چینی دارند، نیازی به گذراندن دوره های زبان چینی ندارند.

 

 

 

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر