تحصیل در کشور چین

مقالات تیر ۲, ۱۳۹۷ تیر ۲, ۱۳۹۷


آیا علاقه مند به تحصیل در کشور چین هستید؟ بهترین زمان برای مطالعه در سریعترین اقتصاد جهان، همین حالاست. با تحصیل در چین از بقیه پیشی بگیرید. تحصیل در کشور چین، برایتان ماجراجویانه، جالب و به یاد ماندنی خواهد بود. تحصیل در کشور رو به رشد چین، بیش از هر چیز دیگری به رشد و توسعه مهارت های شما کمک می کند. مهارت هایی که به شما در بازار کار کمک می کند.

دانشجو، با تحصیل در کشور چین، یک تجربه بین المللی ارزشمند به دست می آورد. ارزش این تجربه فراتر از زمانی است که برای یاد گرفتن زبان صرف می کنید. با کسب چنین تجربه ای دید فرد در خصوص مسائل کسب و کار و فرهنگ و … بسیار گسترده می شود.

درباره دانشگاه های کشور چین

چین دارای بزرگترین شبکه دانشگاه های جهان است. بیش از ۲۰۰۰ دانشگاه در کشور چین وجود دارد و بیش از ۷ میلیون دانش آموز چینی هر ساله از این دانشگاه ها فارغ التحصیل می شود. پس از امریکا و انگلیس، کشور چین با ۳۷۷،۰۵۴ دانشجوی بین المللی که در سال ۲۰۱۴ در دانشگاه های این کشور تحصیل می کردند، به سومین مقصد تحصیلی برای دانشجویان تبدیل شد.

شما مطمئنا یک تجربه منحصر به فرد از تحصیل در کشور چین خواهید داشت. از محوطه زیبای دانشگاه ووهان گرفته تا تحصیل در دانشگاه جیاوتونگ شانگهای و یا ادامه تحصیل در آکادمی مرکزی شهر باستانی پکن.

چه رشته هایی در چین تدریس می شوند؟

صدها تقویم درسی با کیفیت بالا در زبان انگلیسی و تقویم های کوتاه مدت به زبان چینی وجود دارد. رشته هایی مانند اقتصاد، تجارت، مالی، قانون، یا زبان چینی. شما می توانید دوره های ۱ ترم یا۱ ساله انتخاب کنید و یا برای کارشناسی ارشد یا دکتری ثبت نام کنید.

دانشجویان خارجی چطور در چین زندگی می کنند؟

زندگی در چین یک تجربه شگفت انگیز است. در این دوره از زندگی خود با افراد مختلف از ملیت های گوناگون، رشد سریع اقتصادی، فرصت های زیاد کار و ایده های کسب و کاری جالب مواجه می شوید. مردم چینی با مهاجران بسیار مهربان و دوستانه برخورد می کنند. دانشجویان می توانند زبان چینی، کونگ فو، تنیس روی میز را یاد بگیرند و از مناطق توریستی زیادی در چین بازدید کنند.

تحصیل در کشور چین فرصتی برای رشد شخصی و داشتن یک زندگی غنی است.

ارسال نظر

10 غذای محبوب چین آب و هوای کشور چین آشنایی با تاریخ کشور چین آشنایی با کشور چین آموزش آشپزی غذا های چینی آموزش آشپزی چینی اقتصاد چین تاریخ و تمدن کشور چین تاریخچه کشور چین تاریخ کشور چین تجارت از چین به ایران تجارت با چین تجارت در چین تجارت کالا در چین تحصیل در چین تمدن کشور چین جاذبه های کشور چین جاذبه های گردشگری کشور چین جنگل های کشور چین جنگ های کشور چین خرید کالا از چین دانستنی های کشور چین درباره کشور چین درباره کشور چین بیشتر بدانید دوره قبل از میلاد در چین دوره های تاریخی کشور چین رشد اقتصادی چین زمان پیدایش کشور چین سرمایه گذاری در چین سفر به چین سلسله های تاریخ کشور چین سلسله های کشور چین شرکای تجاری چین غذا های دریایی کشور چین غذا های کشور چین غذای های عجیب چین غذای کشور چین فرهنگ کشور چین قاشق و چنال چینی قرارداد با شرکت های چینی نحوه غذا خوردن چینی نوشیدنی های چینی پادشاهان کشور چین چینی ها چی می خورند کوه های کشور چین

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر