تحصیل در کشور چین – تحصیل در چین – اعزام به چین

چین تیر ۲, ۱۳۹۷ تیر 2, 1397


آیا علاقه مند به تحصیل در کشور چین هستید؟ بهترین زمان برای مطالعه در سریعترین اقتصاد جهان، همین حالاست. با تحصیل در چین از بقیه پیشی بگیرید. تحصیل در کشور چین، برایتان ماجراجویانه، جالب و به یاد ماندنی خواهد بود. تحصیل در کشور رو به رشد چین، بیش از هر چیز دیگری به رشد و توسعه مهارت های شما کمک می کند. مهارت هایی که به شما در بازار کار کمک می کند.

دانشجو، با تحصیل در کشور چین، یک تجربه بین المللی ارزشمند به دست می آورد. ارزش این تجربه فراتر از زمانی است که برای یاد گرفتن زبان صرف می کنید. با کسب چنین تجربه ای دید فرد در خصوص مسائل کسب و کار و فرهنگ و … بسیار گسترده می شود.

درباره دانشگاه های کشور چین و تحصیل در کشور چین

چین دارای بزرگترین شبکه دانشگاه های جهان است. بیش از ۲۰۰۰ دانشگاه در کشور چین وجود دارد و بیش از ۷ میلیون دانش آموز چینی هر ساله از این دانشگاه ها فارغ التحصیل می شود. پس از امریکا و انگلیس، کشور چین با ۳۷۷،۰۵۴ دانشجوی بین المللی که در سال ۲۰۱۴ در دانشگاه های این کشور تحصیل می کردند، به سومین مقصد تحصیلی برای دانشجویان تبدیل شد.

شما مطمئنا یک تجربه منحصر به فرد از تحصیل در کشور چین خواهید داشت. از محوطه زیبای دانشگاه ووهان گرفته تا تحصیل در دانشگاه جیاوتونگ شانگهای و یا ادامه تحصیل در آکادمی مرکزی شهر باستانی پکن.

چه رشته هایی در چین تدریس می شوند؟

صدها تقویم درسی با کیفیت بالا در زبان انگلیسی و تقویم های کوتاه مدت به زبان چینی وجود دارد. رشته هایی مانند اقتصاد، تجارت، مالی، قانون، یا زبان چینی. شما می توانید دوره های ۱ ترم یا۱ ساله انتخاب کنید و یا برای کارشناسی ارشد یا دکتری ثبت نام کنید.

دانشجویان خارجی چطور در چین زندگی می کنند؟

زندگی در چین یک تجربه شگفت انگیز است. در این دوره از زندگی خود با افراد مختلف از ملیت های گوناگون، رشد سریع اقتصادی، فرصت های زیاد کار و ایده های کسب و کاری جالب مواجه می شوید. مردم چینی با مهاجران بسیار مهربان و دوستانه برخورد می کنند. دانشجویان می توانند زبان چینی، کونگ فو، تنیس روی میز را یاد بگیرند و از مناطق توریستی زیادی در چین بازدید کنند.

تحصیل در کشور چین فرصتی برای رشد شخصی و داشتن یک زندگی غنی است.

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر